Vyhledávání


Kontakt

Letokruhy

737 170 077

E-mail: sulava.vasek@seznam.cz

Kniha návštěv

Datum: 12.02.2019

Vložil: rixtero

Titulek: Help to get apex legends gen mod

hello. i am wertekson

Datum: 07.06.2018

Vložil: AlbertVip

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of kinds of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of the particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections via other regions in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations weekly will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to look at to ensure a normal prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to opt for prostate examination at least one time per year.

Datum: 15.07.2017

Vložil: Sheriff

Titulek: Nemám zač

Zdravím kamarádi .je to už 7 skoro let co jsme se neviděli ale díky ytuhu vás můžu aspoň slyšet a když je mi nejhůř vzpomenu si , když jsi mi hrával ,, těch pár minut,,do rána.to se tak někdy schumeli.

Datum: 29.04.2016

Vložil: Karel Jačko

Titulek: Pozvánka na seminář hudební SW v mobilu a tabletu

Ahoj Vašku, Jarečku, Martine a ostatní,

už jsem si psal email s Jarečkem a rád bych si s Vámi udělal schůzku a nabídl své zkušenosti a dovednosti při organizování kapelního repertoáru s použitím drobných ale nesmírně užitečných hudebních aplikací jako je SongBook, iReal, TabelEdit, GuitarPro a další, které určitě stojí za povšimnutí.
Na rozdíl od většiny mých kamarádů mám nyní v čerstvém důchodu čas se těmto programům detailně věnovat, dělám k nim návody a postupy na maximální využití a užitečné zapojení do sdílení kapelního repertoáru, cvičení doma i jako pomůcku na živou produkci v mobilu, který míváme vždy po ruce. Věřím, že Vás to zaujme

Karel
karel.jacko@gmail.com MOB: +420 602 561 567

Datum: 17.10.2014

Vložil: Vodníci

Titulek: Děkujeme

Děkujeme ,že jste ,děkujeme, že nejste konfliktní , děkujeme, že umíte vyjmenovaná slova , děkujeme, že máte tak skvělého zvukaře, děkujeme všem , kteří se motají v zákulisí , aby to mohlo takhle skvěle fungovat. Děkujeme osvětlovačům , bedňákům , správkyni webovek , paní vodníkové , za zlatou nekonečnou trpělivost a pochopení.

Datum: 26.12.2014

Vložil: Vašek Leby Šulava

Titulek: Re: Děkujeme

A my děkujeme za skvělé publikum a fanoušky kapely Letokruhy,móóóc.

Datum: 13.10.2014

Vložil: Veronika Dostálová

Titulek: dík

Milý Venco a ostatní chlapi,MOC Vám všem děkuji za úžasný sobotní večer u nás na ranči:-D Bylo to super, těším se na další taškařici. Škoda, že jsem ty narozeniny fakt neměla, chvíli jsem přemýšlela, že bych to už mohla vážně spojit s padesátkou, která se kvapem blíží, když jste mi tak krásně přáli a hráli:-D Ještě jednou dík a v Čechách to musíme ještě pořešit.Děda ví.pa.zdraví V

Datum: 13.10.2014

Vložil: Vašek Šulava

Titulek: Re: dík

Děkujeme,rádi opět něco spácháme,bylo to opravdu skvělé,měj se hezky V.

Datum: 28.09.2014

Vložil: J+M

Titulek: Rožnov p.R.

Díky za moc pěkné vystoupení dnes dopoledne na "Valašské zahradě" !!!

Do dneška jsme Vás neslyšeli, neznali - napravíme to!!!!

Moc milé, pohodové písničky !!!!!!!!!!!!!!

Datum: 06.10.2014

Vložil: Vašek Šulava

Titulek: Re: Rožnov p.R.

Máme rádi vděčné posluchače, Vaše díky nás těší. Budeme se těšit na další setkání.

Datum: 12.06.2014

Vložil: B.

Titulek: Precheza

https://www.youtube.com/watch?v=60yTvkgGEG8&feature=youtu.be

Datum: 12.06.2014

Vložil: B.

Titulek: Re: Precheza

ZAPOMNĚLI JSME NAPSAT - PRO JAREČKA

Datum: 28.02.2014

Vložil: Růža a Helenka

Titulek: Nový Hrozenkov 2014

Děkujeme za hraní v loňském roce u "Balatonu". Těšíme se na letošní sezónu, která bude doufáme ve stejném krásném a pohodovém duchu s podporou několika vystoupení vaší kapely. Hrozenkovjané na vás čekají!!!
Příští týden 8.3.20014 vás přijedeme podpořit na Portu do Bludova. Ahooooj!!!

Datum: 11.03.2014

Vložil: Leby

Titulek: Re: Nový Hrozenkov 2014

Děkujeme a těšíme se na další akce,jezdíme k vám rádi,zdravíme celý Hrozenkov.

Datum: 07.01.2014

Vložil: Leby

Titulek: PF 2014

Hodně úspěchů a životní pohody v novém roce 2014 všem kamarádům a příznivcům kapely Letokruhy.

Záznamy: 1 - 15 ze 15

Kalendář akcí

V této rubrice nejsou žádné články.